יום א׳, 18 באוק׳ | קורס אונליין

"מונטסורי בבית" 0-6

קורס זה של 10 שעות להורים יסייע למשתתפים להתכנס יחד ולרכוש ידע, לבחון כמה פרקטיקות קיימות וליישם תוכניות ליצירת סביבות למידה יעילות לילדים בבית.
הרישום נסגר
 "מונטסורי בבית" 0-6

זמן ומקום

18 באוק׳ 2020, 9:30 – 08 בנוב׳ 2020, 10:30
קורס אונליין

סילבוס הקורס

הקורס נבנה בהתאמה כתוכנית יציאה לחיים אחרי המגיפה,

בכל העולם, אנשים נאלצים להשלים עם פרדיגמות חדשות אשר מתאימות יותר עם פרקטיקות חיים בר-קיימא.

במהלך המגיפה המשפחות קיבלו זמן התכנסות יחד לעיתים קרובות יותר ולכן נאלצנו לחשוב כיצד להעסיק את הילדים באופן משמעותי בבית.

קורס זה של 10 שעות להורים יסייע למשתתפים להתכנס יחד ולהצטרף לקהילה המתרחבת של E-DUCA ולרכוש ידע, לבחון כמה פרקטיקות קיימות וליישם תוכניות ליצירת סביבות למידה יעילות לילדים בבית.

יעדי הקורס

• לעזור למשתתפים לבדוק ולהבין את הצרכים ההתפתחותיים של ילדיהם, בהתאם לקבוצת הגיל שהם נמצאים בהם . הקורס מתרכז בגילאי 0-6.

• לחקור את הרעיון של סביבה מוכנה, שהיא עיקרון מונטסורי ייחודי, אך ניתן ליישם אותה בכל סביבה

• לערוך תוכנית בהתאם לנסיבות הייחודיות שלנו, ליצור חללים ברחבי הבית המתאימים לתהליכים ההתפתחותיים של הילדים

מבנה הקורס

• מפגשים מקוונים עם המאמן בסך הכל ארבעה מפגשים לאורך 4 שבועות (כל מפגש שנמשך כשעה)

• עבודה לא מקוונת שתסתכם בכ- 6 שעות במשך 4 השבועות. עבודה לא מקוונת זו תהיה בצורת צפייה ורישום הערות מסרטונים, הכנת חומר כלשהו, ​​יצירת תוכנית ליישום העקרונות מהקורס, תרגול של פעילויות שניתן לעשות עם הילדים.

על המאמן

פאביטרה רג'גופלן עבדה עם ילדים ב -19 השנים האחרונות במסגרות רשמיות, לא פורמליות ובלתי פורמליות. היא מאמנת עזר ראשית כמוסמכת על ידי Association Montessori Internationale (AMI). לאחר שזכתה בתואר ראשון ב- AMI בשנת 2005, עבדה בבתי ספר במונטסורי בהודו, ארה"ב וניו זילנד. היא גם פעלה להבנת מערכות ובתי ספר מחשבתיים אחרים ביחס להתפתחות הילד. כחלק מתוכנית הכשרה למאמנים, היא התאמנה תחת גב 'זרין מלווה בבומבי. היא גם השתתפה בסמינרי אסיה של אס"י שהתקיימה למאמנים בהכשרה בהיידראבאד. פאביטרה הוא סגל במכון סר רטאן טטה ומסייע בקורסים בבומבי וצ'אנדיגר בהודו. היא ערכה את קורס העוזרים הראשיים הראשון בישראל בנובמבר 2019. בנוסף, פאביטרה עובדת בצמוד עם מוסד גנדהיאן, שאנטי אשרם בקוימבטורה, שם היא מעורבת בחיזוק פרויקטים חלוציים הקשורים לחינוך לגיל הרך ביישובים פגיעים. היא גם הובילה את ההדרכה לחינוך אתי בהודו ובסרי לנקה לילדים, צעירים ומחנכים.

על עמותת אידוקה מארגנת הקורס

עמותת אידוקה מקדמת את החינוך המונטסורי וחינוך משמעותי לפיתוח היצירתי ועצמאות למען הדור הבא ולילדי העולם. אנו פועלים משנת 2012 עם מספר פרוקיטים חברתיים בינלאומיים אשר מקשרים בין מוסדות חינוך, חילופי ידע בין מורים וקשר בין תלמידים ברחבי העולם.

כמו כן, העמותה יזמה הקמות של גני ילדים ובתי ספר בישראל, וארגנה מטעמה קורסים והכשרות לחינול המונטסורי של ארגון אמי העולמי לראשונה בישראל.

החזון שלנו הוא לשתף את הידע והכישורים הייחודים לשיטת מונטסורי ולהגיע לכמה שיותר בתים ובתי ספר בעולם. אנו ממשיכים את דרכה את מריה מונטסורי ולהפיץ את הבשורה בקרב החברה במטרה לחזק ולהעניק לכמה שיותר ילדים בעולם חינוך טוב יותר.

עלות הקורס

200 אירו/ 800 ₪/ 230 $

פרטי הרשמה

ניתן להירשם לקורס באופן מקוון דרך אתר TEACHABLE בעמוד בית הספר של אידוקה –

E-DUCA SCHOOL - ההרשמה תיפתח בקרוב ונפרסם לינק להרשמה!

תרגום

הקורס מועבר בשפה האנגלית ותהיה התאמה של תרגום סימולטני למפגשים המקוונים ותרגום לחומרים הכתובים לעברית. ( בהרשמה של מעל ל-10 משתתפים למדינה נעשה בחינת מצב לתרגום לשפה המקומית)

כרטיסים
מחיר
כמות
סך הכל
 • Single Registration
  ₪800
  ₪800
  0
  ₪0
 • Couple Registration
  ₪1,400
  ₪1,400
  0
  ₪0
סך הכל₪0

שתף את הארוע